Yhteystiedot

 

Jyty Järvenpää ry

c/o Järvenpään kaupunki

PL 41

04401  JÄRVENPÄÄ

 

Yhdistysnumero 117

Liittotunnus 374

Alue 002

 

 

Jyty Järvenpää ry:n hallitus ja toimihenkilöt 2018

Vilkkula, Kirsti
puheenjohtaja
kirsti.vilkkula@jarvenpaa.fi

Alasentie, Terttu
hallituksen jäsen
terttu.alasentie@jarvenpaa.fi

Dahlsten, Marjo
hallituksen jäsen
marjo.dahlsten@keuda.fi

Koivulammi, Maarit
pääluottamusmies Keuda
maarit.koivulammi@keuda.fi

Kuronen, Tiina
hallituksen jäsen
tiina.kuronen@jarvenpaa.fi

Kähönen, Anja
tiedotusvastaava
anja.kahonen@jarvenpaa.fi

Lehto, Sirkku
sihteeri, koulutusvastaava
sirkku.lehto@jarvenpaa.fi

Mäkelä, Arja
hallituksen jäsen
arja.makela@jarvenpaa.fi

Mänkärlä, Päivi
pääluottamusmies
paivi.mankarla@jarvenpaa.fi
puh. 040 315 2429 (keskiviikkoisin ja torstaisin)

Norres, Arja
hallituksen jäsen, jäsenasiainhoitaja
arja.norres@jarvenpaalainen.com
puh. 040 539 2888

Siltanen, Kirsti
rahastonhoitaja
kirsti.siltanen@kuntapro.fi

Suvikunnas, Jaana
luottamusmies, Jatsi Oy
jaana.suvikunnas@saunalahti.fi

Veck, Johanna
varapuheenjohtaja, hallituksen jäsen
johanna.veck@jarvenpaa.fi

Viitamäki, Maarit
varapääluottamusmies Keuda
maarit.viitamaki@keuda.fi
 

 

 

Asiaa Jyty Järvenpää ry:lle?

Ota yhteyttä!

 

Täytä oheinen lomake ja lähetä!